Hei!
Kas Eesti korvimehed on sel aastal Jauer'is osalemas?
Kui jah, siis millised tiimid võistlustulle asuvad?
M
Rahvuste kross 2009. Kas eestlased kah kohal?
Moderator: Keijot
Re: Rahvuste kross 2009. Kas eestlased kah kohal?
http://www.mc-jauer.de on saanud teada sakslaste ja belglaste koosseisu
Saksamaa
Walter, Martin & Saam, Andre
Morch, Thomas & Strauss, Marius
Happich Marko & Betschart Martin
Belgia
Steegmans, Peter & Verhagen, Christian
Hendrickx, Joris & Kaspars, Liepins
Hendrickx, Jani & Smeunina, Tim
mx247.com annab teada UK valiku
Britid
Stuart Brown/Luke Peters
John Lyne/Steve Kirwin
Dan Millard/Joe Millard
Läti motoföd. krossikomisjoni otsus (22.08.2009)
Läti
Māris Rupeiks/Haralds Kurpnieks (?!)
Jānis Daiders/Lauris Daiders
Arnolds Sīlis/Gints Sīlis
M.
Saksamaa
Walter, Martin & Saam, Andre
Morch, Thomas & Strauss, Marius
Happich Marko & Betschart Martin
Belgia
Steegmans, Peter & Verhagen, Christian
Hendrickx, Joris & Kaspars, Liepins
Hendrickx, Jani & Smeunina, Tim
mx247.com annab teada UK valiku
Britid
Stuart Brown/Luke Peters
John Lyne/Steve Kirwin
Dan Millard/Joe Millard
Läti motoföd. krossikomisjoni otsus (22.08.2009)
Läti
Māris Rupeiks/Haralds Kurpnieks (?!)
Jānis Daiders/Lauris Daiders
Arnolds Sīlis/Gints Sīlis
M.
Re: Rahvuste kross 2009. Kas eestlased kah kohal?
Eesti meeskond peaks olema (100% kindel ei ole):
Sonn / Mucenieks
Varik / Kõiv
Gordejev / Kivaste
Sonn / Mucenieks
Varik / Kõiv
Gordejev / Kivaste
Re: Rahvuste kross 2009. Kas eestlased kah kohal?
Rien pani üles registreeritute nimekirja GP Events alla
Re: Sidecar of nations Jauer
Post by Rien.nl on Fri Sep 04, 2009 6:14 am
Here is the entry list:
Nederlands
1 Bax Etienne NL KNMV
VanDeutekom Marc NL KNMV
2 Willemsen Marcel NL KNMV
Kaelin Bruno NL KNMV
3 Willemsen Daniel NL KNMV
Verbrugge Sven NL KNMV
Latvia
4 Silis Arnolds LV LaMSF
Silis Gints LV LaMSF
5 Rupeiks Maris LV LaMSF
Kurpnieks Haralds LV LaMSF
6 Daiders Janis LV LaMSF
Daiders Lauris LV LaMSF
Belgium
7 Hendrickx Joris BE FMB
Liepins Kaspars BE FMB
8 Hendrickx Jan BE FMB
Smeuninx Tim BE FMB
9 Steegmans Peter BE FMB
Verhagen Christian BE FMB
Great Britian
10 Wilkinson Scott GB ACU
Keane David GB ACU
11 Millard Daniel GB ACU
Millard Joe GB ACU
12 Brown Stuart GB ACU
Peters Luke GB ACU
Tschech. Rep.
13 Rozehnal Vaclav CZ ACCR
Rozehnal Marek CZ ACCR
14 Cermak Tomas CZ ACCR
Cermak Ondrej CZ ACCR
15 Kriz Jaroslav CZ ACCR
Gazik Milan CZ ACCR
Sweden
16 Folkesson Sonnie SWE SVEMO
Andersson Mattias SWE SVEMO
17 Söderqvist Hendrik SWE SVEMO
Sylwan Tobias SWE SVEMO
18 Einstaxsson Robert SWE SVEMO
Apelgren Henrik SWE SVEMO
France
19 Daniel Benjamin FRA FFM
Auvray Gluennady FRA FFM
20 Boileall Dorian FRA FFM
Fessard Paul FRA FFM
21 Guillaume Martin FRA FFM
Jayet Bernard FRA FFM
Lithuania
22 Racka Vytautas LIT LMSF
Racka Andziejus LIT LMSF
23 Variakojis Liutaurus LIT LMSF
Davidonis Arvydas LIT LMSF
24 Ziukas Zigmas LIT LMSF
Davidonis Jonas LIT LMSF
Danmark
25 Nielsen Jonn DK DMU
Hansen Dennis DK DMU
26 Holm Arne DK DMU
Christoffersen Lars DK DMU
27 Moller Allan DK DMU
Husselbakh Sören DK DMU
Germany 1
31 Walter Martin GER DMSB
Saam Andre GER DMSB
32 Morch Thomas GER DMSB
Strauss Marius GER DMSB
33 Happich Marko GER DMSB
Betschart Martin SUI FMS
Finland
34 Dammert Marko FIN SML
Hietala Mika FIN SML
35 Saloniemi Joonas FIN SML
Saloniemi Juho FIN SML
36 Aronen Jani FIN SML
Mantila Arto FIN SML
Tala Topi FIN SML
Tala Teemu FIN SML
Germany 2
37 Blank Jürgen GER DMSB
Semet Rainer GER DMSB
38 Wittmann Werner GER DMSB
tba tba GER DMSB
39 Rutter Andreas GER DMSB
Nicke Stefan GER DMSB
Estland
40 Varik Kert EST EMF
Koiv Erkki EST EMF
41 Sonn Margo EST EMF
Mucenieks Elvijs EST EMF
42 Gordejev Gert EST EMF
Kivaste Keit EST EMF
Re: Sidecar of nations Jauer
Post by Rien.nl on Fri Sep 04, 2009 6:14 am
Here is the entry list:
Nederlands
1 Bax Etienne NL KNMV
VanDeutekom Marc NL KNMV
2 Willemsen Marcel NL KNMV
Kaelin Bruno NL KNMV
3 Willemsen Daniel NL KNMV
Verbrugge Sven NL KNMV
Latvia
4 Silis Arnolds LV LaMSF
Silis Gints LV LaMSF
5 Rupeiks Maris LV LaMSF
Kurpnieks Haralds LV LaMSF
6 Daiders Janis LV LaMSF
Daiders Lauris LV LaMSF
Belgium
7 Hendrickx Joris BE FMB
Liepins Kaspars BE FMB
8 Hendrickx Jan BE FMB
Smeuninx Tim BE FMB
9 Steegmans Peter BE FMB
Verhagen Christian BE FMB
Great Britian
10 Wilkinson Scott GB ACU
Keane David GB ACU
11 Millard Daniel GB ACU
Millard Joe GB ACU
12 Brown Stuart GB ACU
Peters Luke GB ACU
Tschech. Rep.
13 Rozehnal Vaclav CZ ACCR
Rozehnal Marek CZ ACCR
14 Cermak Tomas CZ ACCR
Cermak Ondrej CZ ACCR
15 Kriz Jaroslav CZ ACCR
Gazik Milan CZ ACCR
Sweden
16 Folkesson Sonnie SWE SVEMO
Andersson Mattias SWE SVEMO
17 Söderqvist Hendrik SWE SVEMO
Sylwan Tobias SWE SVEMO
18 Einstaxsson Robert SWE SVEMO
Apelgren Henrik SWE SVEMO
France
19 Daniel Benjamin FRA FFM
Auvray Gluennady FRA FFM
20 Boileall Dorian FRA FFM
Fessard Paul FRA FFM
21 Guillaume Martin FRA FFM
Jayet Bernard FRA FFM
Lithuania
22 Racka Vytautas LIT LMSF
Racka Andziejus LIT LMSF
23 Variakojis Liutaurus LIT LMSF
Davidonis Arvydas LIT LMSF
24 Ziukas Zigmas LIT LMSF
Davidonis Jonas LIT LMSF
Danmark
25 Nielsen Jonn DK DMU
Hansen Dennis DK DMU
26 Holm Arne DK DMU
Christoffersen Lars DK DMU
27 Moller Allan DK DMU
Husselbakh Sören DK DMU
Germany 1
31 Walter Martin GER DMSB
Saam Andre GER DMSB
32 Morch Thomas GER DMSB
Strauss Marius GER DMSB
33 Happich Marko GER DMSB
Betschart Martin SUI FMS
Finland
34 Dammert Marko FIN SML
Hietala Mika FIN SML
35 Saloniemi Joonas FIN SML
Saloniemi Juho FIN SML
36 Aronen Jani FIN SML
Mantila Arto FIN SML
Tala Topi FIN SML
Tala Teemu FIN SML
Germany 2
37 Blank Jürgen GER DMSB
Semet Rainer GER DMSB
38 Wittmann Werner GER DMSB
tba tba GER DMSB
39 Rutter Andreas GER DMSB
Nicke Stefan GER DMSB
Estland
40 Varik Kert EST EMF
Koiv Erkki EST EMF
41 Sonn Margo EST EMF
Mucenieks Elvijs EST EMF
42 Gordejev Gert EST EMF
Kivaste Keit EST EMF