1.uzara GP!

LAMSF
Vita
Posts: 88
Joined: Sat Mar 20, 2004 9:42 am
Location: Latvia

Post by Vita »

Daideriem otrajā braucienā nojucis sajūgs un līdz galam nenobrauca. Es Å¡oreiz pati nebiju, bet Māris tādu informāciju sniedza pa telefonu. Žēl protams, ka neredzējām klātienē vēsturisko brīd, kad skan Latvijas himna blaķeņu krosā. Labs laiks pagājis kopÅ¡ pēdējās reizes... Tagad jāvēl veiksme LangriÅ¡as starptautiskajā gonkā un atlikuÅ¡ajos divos posmos...
Vita
User avatar
sp0kz
Posts: 19
Joined: Sun Apr 17, 2005 1:59 am
Location: Ireland

Post by sp0kz »

tam taa jau sen bija jaabuut! ;)
MR/HK #3 fan club
User avatar
JanisFans
Active Visitor 100
Active Visitor 100
Posts: 160
Joined: Mon Feb 09, 2004 7:30 pm
Location: Latvia,Riga
Contact:

Post by JanisFans »

Vita wrote:Daideriem otrajā braucienā nojucis sajūgs un līdz galam nenobrauca. Es Å¡oreiz pati nebiju, bet Māris tādu informāciju sniedza pa telefonu. Žēl protams, ka neredzējām klātienē vēsturisko brīd, kad skan Latvijas himna blaķeņu krosā. Labs laiks pagājis kopÅ¡ pēdējās reizes... Tagad jāvēl veiksme LangriÅ¡as starptautiskajā gonkā un atlikuÅ¡ajos divos posmos...
Vaciesi pat himnu lidz galam nenospeleja :twisted:
Bet gonka pati bija ljoti baudama.Sen tik interesantus braucienus nebiju redzejis :shock:
Fans always are with their favorits.
Mr.Caravans from Letland
http://www.jfcaravans.lv
DOzo
Posts: 45
Joined: Sat Apr 22, 2006 4:41 pm
Location: Latvia

Post by DOzo »

vācieÅ¡i Å¡krobīgi, ka mājnieks Hapihs netika uz pjedestāla, tāpēc norāva :lol:
bet Å¡osezon mani pamatīgi pārsteidz Burglers/Betčarts. Neesmu gan Å¡ogad nevienu gonku redzējis ( :cry: ), bet izskatās, ka Å¡veicieÅ¡iem pēc pamatīga pārtraukuma parādījusies TOP ekipāža.

Mazliet skumīgi, ka mediju interese Latvijaa ir krietni mazinaajusies par krosu:( pat moto-x.lv ne vaarda.
Post Reply