Nāciju kross

LAMSF
Post Reply
DOzo
Posts: 45
Joined: Sat Apr 22, 2006 4:41 pm
Location: Latvia

Nāciju kross

Post by DOzo »

Bāc, nedomāju ka no tā kas mums ir iztaisiisim tik labu gonku! Te lielaakais paldies brachkaam Daideriem. Taadas emocijas sen nebija bijushas. Turklāt tagad zinam, ka brāļi ar labu tehniku var skrieties ar TOP 3!!! Otraa vieta labs sasniegums. reaali pirmaa nebija iespeejama. Apsveicu arii paareejos!. zjeel ka Peedeejaa gonkaa noluuza Skreija/Stupelis. Biuutu interesanti paskatiities kaa zeeni kapaa...Maarim ar Hari ar kautkaa negaaja, kaut gan Kjegums jau nekad nav bijis iipashi veiksmiigs vinjiem...


veelreiz, paldies par lielisko gonku
un apsveicu ar 2. vietu!
User avatar
Egmonts
Posts: 29
Joined: Fri Sep 02, 2005 7:46 pm

Re: Nāciju kross

Post by Egmonts »

Pilnīgi piekrītu iepriekÅ¡minētajam.Gonka bij vienkārÅ¡i ideāla,laiks fantastisks,atmosfēra vienreizēja-un tas viss pie mums Latvijā!Jau 6dien vērojot gan brīvos treniņus,gan kvalifikācijas braucienus,varēja manīt,ka mūsu puiÅ¡i bij nepajokam gatavojuÅ¡ies Å¡īm sacenēm.Skreija ar Stupeli savā braucienā nepārtraukti cīnijās ar Hapihu un Burgleru,un bij pat abus apsteiguÅ¡i,bet... Pieredze nāk ar laiku.7dienas gonka man vēl ilgi paliks atmiņa,galvenokārt,pateicoties brāļiem Daideriem.Kaut ko tādu es tieÅ¡ām nebiju gaidījis,bet zināju,ka agri vai vēlu tam vajadzēs notikt.Vispirms jau pirmais brauciens,kur brāļi no starta aizbrauca kā pēdējie,bet ar kādu azartu viņi cīnījās un vienu pēc otra ''koda nost''!Super!NeÅ¡aubos,ja viņiem būtu labāks starts,tad brāļi vai nu vinnētu,vai nu paliktu aiz fantastiskā Soderkvista.Jā,beidzot atkal varējām manīt viņu trasē.Un tie zviedra lecieni... Tur nav ko komentēt,tas viss ir jāredz ar savām acīm.Tai dienā viņÅ¡ bij elementā :-D Es pat teiktu,ka Daideri nemaz tik traki tais lēcienos neatpalika no zviedra.Otrais brauciens bij labākais,ko es esmu redzējis Daideru izpīldījumā.No otrās rindas startiņÅ¡,tad vienu pēc otra atkal koda nost,līdz pienāca kārta arī Rupeikam padoties Daideru priekÅ¡ā... :-D AtzīÅ¡os,es visu sezonu to vien gaidīju,kad Daideri viņus nokodīs.Man nav nekas pret Rupeika ekipāžu,bet uzskatu,ka brāļi bij pelnījuÅ¡i,lai gada pēdējajā gonkā nokostu Rupeiku!Un tad sākās pats interesantākais,brāļi apdzina pat pirmā brauciena uzvarētājus zviedrus,bet Daniels Vilemsens gan nepalaida garām.HolandieÅ¡i malači,viņi ir labi taktiķi un tas spilgti izpaudās braucienā,jo Daniels labi turēja un kontrolēja visu braucienu,lai komandas biedrs Marsels Vilemsens varētu uzvarēt.Bet tas nenotika,jo braucienu uzvarēja Soderkvists,kas pēdējos trijos apļos apsteidza gan Daiderus,gan Danielu un lēni braucoÅ¡o Marselu Vilemsenu(ja kas 2.brauciena ātrākais aplis piederēja Daideriem).3.brauciens aizrītēja holandieÅ¡u zīmē,jo Danielam un van den Boomenam nebij konkurentu.Rupeiks/Kurpnieks 3,bet Skreija/Stupelis izstājās pirmajā aplī.Nāciju ieskāitē mums sudrabs un par to ir ļoti liels prieks :-) Džeki to bij pelnījuÅ¡i!Vienīgā bēda ir tā,ka Å¡ī bij gada pēdējā lielā gonka un mums atliek gaidīt aptuveni 6 mēneÅ¡us līdz nākamajām gonkām... Zinu,ka tas priekÅ¡ manis būs liels pārbaudījums,bet ceru,ka nākamgad mums starptautiskajos mačos būs vēl labāki rezultāti ;-) Turam buru!

Egmonts
User avatar
Norther
Posts: 35
Joined: Fri Feb 13, 2004 12:37 pm
Location: Latvia

Post by Norther »

ah tu mazais kranci! saprastu tu kaut ko!
Daidars/Daidars tiesham radija ljoti labu sniegumu shaja gonka! Ta ka lielai daljai komandu shis sacensibas bija tads ka atputas brauciens pec sezonas uz LV un nejau visi radija savu labako sniegumu un neriskeja ka to daritu GP, tad uz shi fona brackas radija fantastisku sniegumu! Jaatceras ka sadas trases ir vinju trases un tur vinji tiesam brauc ljoti labi! Pesoks vinjiem tiik!
Otrkart Maris brackas palaida prosta garam, tiri komandas intereses, ja ta butu kada cita gonka, tad noteikti tas nebutu taa!!!
Treshkart alus taja diena laikam Egmontu bija stipri ietekmejis, ja jau neatceramies ka Sederkvists otraja brauciena beidza otrais!!! Daniels uzvareja ar 4.81 parsvaru!
Gonka bija pat parstedzoshi interesanta! prieks ka izspiedam SUDRABU kas bija maximms ar shadu sastavu! Prieks par Otomaru, kas paradija ka blakus stavot pasaules limenja kantetejam vinjs spej braukt top 10 limeni un cinities ar veciem kas te ir jau kadus desmit gadus! Jauki!
DOzo
Posts: 45
Joined: Sat Apr 22, 2006 4:41 pm
Location: Latvia

Post by DOzo »

nu man gan jāprasa, ko Tu pats zini, ja jau pat mūsu sportistiem uzvārdus pareizus nemāki uzrakstīt/nezini. kāda tur atpūta. tie kas gribēja atpūsties, tie gonkā nepiedalījās. tie kas piedalījās, tie savu valsti aizstāvēja uz pilnu klapi! var redzēt, ka no sportista psiholoģijas neko nesaproti. Un ja neatceries, tad otrajā braucienā bračkām labākais apļa laiks!

Tad kad iemācīsimies paņemt lielos galdiņus, tad ķegumā pilnvērtīgi cīnīsimies ar sēderkvistu un vilemsenu
Vita
Posts: 88
Joined: Sat Mar 20, 2004 9:42 am
Location: Latvia

Post by Vita »

Vai nevarētu likt kometārus bez savstarpējiem apvainojumiem? Taisnība vien ir, ka komandu čempis sportistiem ir braukÅ¡ana sava prieka pēc, protams, sportisti cīnās par vietām, bet vai tā ir tik pat riskanta cīņa kā GP? KurÅ¡ no jums ir runājis ar paÅ¡iem sportistiem? Es pēc sacensībām intervēju Danielu Vilemsenu..
Otrkārt, paskatieties sacensību noslēguma protokolus! Jā, Daideriem bija ātrākais apļa laiks, bet otrajā braucienā uzvarēja Vilemsens un Daideri palika treÅ¡ie aiz Sederkvista.
Māris tieÅ¡ām palaida Daiderus garām, jo viņÅ¡ bija priecīgs, ka brāļi ir ātrāki un tas bija nepiecieÅ¡ams komandas interesēs, citos apstākļos tas būtu citādi... Reizēm ir jāreķina līdzi punkti un jādomā arī par nākoÅ¡o braucienu... Jā, taisnība Mārim Ķeguma trase ir psiholoģiski smaga trase, tramplīnus Ķegumā lec arī Māris ar Haraldu, bet vai Å¡oreiz tāds risks bija vajadzīgs? Arī Vilemsens neleca visu laiku un Sederkvists Spilves kalnā 2 reizes knapi savācās.
Un no kurienes ir izraktas muļķibas par Haraldu, ka viņÅ¡ kantēs Vilemsenam? Daniels intervijā ļoti skaidri pateica, ka vispirms viņam ir jāatrod motivacija paÅ¡am sev, lai 26. sezonu pavadītu motokrosā. ViņÅ¡ nebrauc titulu skaita dēļ. Jā, viņÅ¡ gatavojas braukt Dakāru solo klasē un gatavojas arī daudzdienu braucienam Jaunzēlandē - tātad sponsoru netrūkst. Haralds jau sākot braukt ar Māri, pazņoja, ka Å¡i būs ilgtermiņa sadarbība un Å¡obrīd nav bijuÅ¡i citi piedāvājumi, un komanda jau tagad gatavojas nākoÅ¡ai sezonai.
Tātad ja kādam ir vēlme atbalstīt komandu finansiāli, esat laipni gaidīti sazināties ar mani vita@ mail.zednet.lv
Un ļoti ceru, ka beigsiet viens otru aplamāt.
Vita
User avatar
Egmonts
Posts: 29
Joined: Fri Sep 02, 2005 7:46 pm

Post by Egmonts »

Vita wrote:Vai nevarētu likt kometārus bez savstarpējiem apvainojumiem? Taisnība vien ir, ka komandu čempis sportistiem ir braukÅ¡ana sava prieka pēc, protams, sportisti cīnās par vietām, bet vai tā ir tik pat riskanta cīņa kā GP? KurÅ¡ no jums ir runājis ar paÅ¡iem sportistiem? Es pēc sacensībām intervēju Danielu Vilemsenu..
Otrkārt, paskatieties sacensību noslēguma protokolus! Jā, Daideriem bija ātrākais apļa laiks, bet otrajā braucienā uzvarēja Vilemsens un Daideri palika treÅ¡ie aiz Sederkvista.
Māris tieÅ¡ām palaida Daiderus garām, jo viņÅ¡ bija priecīgs, ka brāļi ir ātrāki un tas bija nepiecieÅ¡ams komandas interesēs, citos apstākļos tas būtu citādi... Reizēm ir jāreķina līdzi punkti un jādomā arī par nākoÅ¡o braucienu... Jā, taisnība Mārim Ķeguma trase ir psiholoģiski smaga trase, tramplīnus Ķegumā lec arī Māris ar Haraldu, bet vai Å¡oreiz tāds risks bija vajadzīgs? Arī Vilemsens neleca visu laiku un Sederkvists Spilves kalnā 2 reizes knapi savācās.
Un no kurienes ir izraktas muļķibas par Haraldu, ka viņÅ¡ kantēs Vilemsenam? Daniels intervijā ļoti skaidri pateica, ka vispirms viņam ir jāatrod motivacija paÅ¡am sev, lai 26. sezonu pavadītu motokrosā. ViņÅ¡ nebrauc titulu skaita dēļ. Jā, viņÅ¡ gatavojas braukt Dakāru solo klasē un gatavojas arī daudzdienu braucienam Jaunzēlandē - tātad sponsoru netrūkst. Haralds jau sākot braukt ar Māri, pazņoja, ka Å¡i būs ilgtermiņa sadarbība un Å¡obrīd nav bijuÅ¡i citi piedāvājumi, un komanda jau tagad gatavojas nākoÅ¡ai sezonai.
Tātad ja kādam ir vēlme atbalstīt komandu finansiāli, esat laipni gaidīti sazināties ar mani vita@ mail.zednet.lv
Un ļoti ceru, ka beigsiet viens otru aplamāt.
Vita es izjūtu ļoti lielu cieņu pret jums,bet paskaidrojiet man,lūdzu,kurÅ¡ tad izceļas ar apvainojumiem?!Man liekas,ka tik viens-Norther...
Mums visiem ir tiesības izteikt savu viedokli un ja mums te pārmet,ka mēs neko nesaprotam,tad priekÅ¡ kam vajag taisīt diskusijas,ja vienmēr uzrodas kāds gudrinieks,kurÅ¡ visu noliek.
Ar visu savu sirdi esmu b/v motokrosā un jūs to paÅ¡i arī redzējāt ;-) Vēl joprojām man kakls ciet...
DOzo
Posts: 45
Joined: Sat Apr 22, 2006 4:41 pm
Location: Latvia

Post by DOzo »

piekrītu Egmontam.

p.s. Vita kur to interviju varēs izlasīt/redzēt/dzirdēt?
User avatar
Norther
Posts: 35
Joined: Fri Feb 13, 2004 12:37 pm
Location: Latvia

Post by Norther »

Pauzot nepatiesu informaciju ari baumas tu dezinforme sabiedribu un liec runat vel lielakas muljkibas! DOzo vismaz pauz savas domas, bet Egmont tu jau to pasniedz gluzi ka preses relizi un tas dezinforme!
Ja es nebutu bijis gonka un lasitu tavu rakstito, gonkas scenarijs liktos pavisam citadas!
Vienkarsi ir pieriebies pec gonkam lasit visadu sviestu, tapec ari tiek paustas negacijas araa rakstiska veidaa!
Vel jau man normali ir piegriezies : "es zinu par ko es balsoshu, jo es gribu mx1" un tas vismaz 30 reizes dienaa! nojugties var! vai ne?
PS
Visiem galdiem keguma var dabut pari ekipaza ar #3, bet shaja gonka tas nebija nepiecieshams, tici man!
Beer_Minister
Posts: 20
Joined: Tue May 10, 2005 4:59 pm
Location: Latvia

Post by Beer_Minister »

Norther wrote:Pauzot nepatiesu informaciju ari baumas tu dezinforme sabiedribu un liec runat vel lielakas muljkibas! DOzo vismaz pauz savas domas, bet Egmont tu jau to pasniedz gluzi ka preses relizi un tas dezinforme!
Ja es nebutu bijis gonka un lasitu tavu rakstito, gonkas scenarijs liktos pavisam citadas!
Vienkarsi ir pieriebies pec gonkam lasit visadu sviestu, tapec ari tiek paustas negacijas araa rakstiska veidaa!
Vel jau man normali ir piegriezies : "es zinu par ko es balsoshu, jo es gribu mx1" un tas vismaz 30 reizes dienaa! nojugties var! vai ne?
PS
Visiem galdiem keguma var dabut pari ekipaza ar #3, bet shaja gonka tas nebija nepiecieshams, tici man!

Nu, veciit, nebiju no Tevis gaidiijis tadus komentus kaa te...
Turklaat, ja jau nacijas ir atpuuta kaa Tu saki, tad gribu redzeet nakamo gonku, kur Skreija brauks uz pilnu klapi!
Davai, beidzam dirsties... cik mees te pashi esam shajaa forumaa un veel saakt kasiities savaa starpaa tad toch parvershas sviestaa...
Un ja runaajam par Egmonta raxtiito, tad tur neredzu nevienu mulkjiibu...
Ja runa ir par Daideru fenomenu shajaa gonkaa, tad es domaaju, ka taa nav ne trase, ne kas cits.. vienkarshi dzheki ir parak ilgi braukushi ar divtakteri un tagad atkal vinjiem ir iedots normals zirgs un var gaazt! Dzheki atgriezushies vecajaa progresaa..
Let's enjoy beer
User avatar
Norther
Posts: 35
Joined: Fri Feb 13, 2004 12:37 pm
Location: Latvia

Post by Norther »

AMsi zin kaa uzvaras! ne nu Skreija jau toc gaza uz pinu klapi!
BV
Posts: 74
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:14 pm

Vitai

Post by BV »

Vitai Å¡oreiz taisniiba.
Beigas labas = viss labs.
Lai visiem veicas 2007 gada sezonaa.

Bruno Veksell
Post Reply